Warsztaty
i retreaty

Sesja oddechu w Lublinie

 

Autorskie warsztaty zbudowane wokół praktyki otwartego oddechu połączonego, pogłębionej świadomości ciała i wyzwalania naturalnej ekspresji poprzez głos i ruch. Celem sesji jest uwolnienie zastałej energii i zainicjowanie autentycznej zmiany w tych obszarach naszego życia, gdzie najbardziej brakuje harmonii.
Autorskie warsztaty zbudowane wokół praktyki otwartego oddechu połączonego, pogłębionej świadomości ciała i wyzwalania naturalnej ekspresji poprzez głos i ruch. Intencją spotkania jest przypomnienie nam, kim naprawdę jesteśmy i zainicjowanie autentycznej zmiany w tych obszarach naszego życia, gdzie najbardziej brakuje harmonii.
 
Podczas sesji praktykujemy otwarty oddech połączony (głęboki wdech i całkowicie zrelaksowany wydech, bez pauz w cyklu oddechowym), pogłębianie świadomości ciała, jego doznań i emocji oraz wyzwalanie naturalnej, spontanicznej ekspresji poprzez głos i ruch.
Dzięki połączeniu praktyki na poziomie oddechu, ciała i dźwięku jesteśmy w stanie, w bezpiecznym kontenerze kameralnej sesji oddechowej prowadzonej jako ceremonia, uwolnić pokłady zablokowanej w ciele energii, oczyścić głowę, rozgrzać serce i otworzyć się na doświadczenie poszerzonych stanów świadomości – na pełnowymiarowe, głębokie doświadczenie prawdziwego bycia tu i teraz, i bycia tu razem.
 
Grupowe sesje oddechu połączonego, przeprowadzane w atmosferze ciepła, otwartości i zaufania, uświadamiają nam również, jak bardzo wszyscy jesteśmy do siebie podobni, i jak mocno jesteśmy połączeni ze sobą nawzajem.
Podczas sesji wspieram was w osiąganiu i pielęgnowaniu płynnego, głębokiego oddechu. Moją prawdziwą pasją jest utrzymywanie świetlistej, pełnej zaufania i ciepła przestrzeni, w której czujecie się bezpiecznie, by dać się poprowadzić inteligencji oddechu. Warsztatom towarzyszy muzyka wzmacniająca wysoką wibrację oddechu połączonego. Korzystamy również z gamy prostych, niezawodnych narzędzi wspierających: pracy z ciałem i głosem oraz facylitacji hands-on).
więcej: https://weronkasacha.com/oddech/
 
DLA KOGO:
* dla eksploratorów świadomości, ludzi ciekawych samych siebie i świata, zainteresowanych głębszymi warstwami własnego doświadczenia
* dla osób pragnących bliższej relacji z własnym ciałem, emocjami, intuicją
* dla osób poszukujących alternatywnych sposobów w radzeniu sobie ze stresem, przemęczeniem, trudnymi emocjami i chronicznymi sytuacjami zdrowotnymi
* dla poszukiwaczy naturalności, autentyczności, inspiracji, intymności z samym sobą i poczucia pogłębionych więzi z innymi ludźmi i ze światem.
 
Dla kogo nie jest odpowiednia ta praktyka:
* dla osób z zaburzeniami psychicznymi (m.in. choroba dwubiegunowa, schizofrenia, depresja)
* dla osób w trakcie terapii psychotropowej, w stanach po psychotycznych, 
* dla kobiet w ciąży i karmiących
* przy aktualnie trwających stanach ostrych i podostrych (niezależnie pourazowych czy infekcyjnych)
* dla osób z dużym nadciśnieniem i chorobami serca
 
PROWADZI: Weronka Sacha
Charyzmatyczna trenerka świadomego, otwartego oddechu i zbalansowanego rozwoju osobistego. Facylitatorka Breathwave (conscious connected breathwork), nauczycielka jogi i starożytnego masażu tajskiego. Uczennica tabaquero z Iquitos (szereg diet roślinnych z plantas maestras). Miłośniczka tradycji i etyki Indian obu Ameryk. Przez lata mieszkała w Peru, współpracując z różnymi ośrodkami terapii holistycznych i wspierając procesy integracji psychosomatycznej wielu osób przez warsztaty grupowe i sesje indywidualne. 
Aktualnie uczy się w krakowskiej szkole Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Masuje po tajsku, prowadzi zajęcia qi gong, warsztaty oddechowe, a także weekendowe wyjazdy-retreaty z praktykami wspierającymi jakość życia. Pisze bloga. 
więcej: https://weronkasacha.com
 

INFORMACJE PRAKTYCZNE:
Przestrzeń Dobra
ul. Juranda 7, Lublin
Ilość miejsc jest ograniczona – max. 10 osób. Wymagane są wcześniejsze zapisy przez:
fb: Weronka Sacha
email: weronkasachasong@gmail.com
 
INWESTYCJA
* 100-150 zł (w zależności od tego, ile czujesz/możesz) płatne przelewem na konto lub gotówką w dniu zajęć
 
Weź ze sobą butelkę wody lub termos.
Załóż wygodne, ciepłe, przyjemne ubranie.
UWAGA – W ramach wzajemnej troskliwości, proszę przyjdź na warsztaty wyłącznie jeśli jesteś w 100% zdrowa/zdrowy

LEKKOŚĆ I RÓWNOWAGA - weekend z oddechem, jogą i masażem w Gołębniku

Kobieca Majówka LEKKOŚĆ I RÓWNOWAGA – relaksujący długi weekend z jogą i pogłębioną praktyką oddechową w pięknym Gołębniku pod Kazimierzem Dolnym. Cztery niezwykłe dni w atmosferze ciepła i serdeczności, które zharmonizują ciało, umysł i serce.

Zapraszamy ciepło na kobiecą Majówkę LEKKOŚĆ I RÓWNOWAGA – relaksujący długi weekend z jogą i pogłębioną praktyką oddechową w pięknym Gołębniku pod Kazimierzem Dolnym. Cztery niezwykłe dni w atmosferze ciepła i serdeczności, które zharmonizują ciało, umysł i serce.
W PROGRAMIE:
– – – – – – – – – – – – –
* praktyka jogi
* poranna medytacja i pranajama
* popołudniowa medytacja chodzona
* sesja oddechowa Breathwave
* warsztaty automasażu
* sesja qi gong
* kobiecy krąg
* krąg wdzięczności z kakao i mantrami
* w czasie wolnym do wyboru: kąpiele wodne, kąpiele leśne, masaże, spacery po malowniczej okolicy, wspólny wypad do Nałęczowa (spa), do Kazimierza Dolnego, na konie.
* zapraszamy na wyjątkowe masaże – Mauri, Lomi-lomi, Acces Bars – dla osób zainteresowanych; za dodatkową opłatą.

Ten wyjazd jest DLA KOBIET, które:
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – 
* pragną się zrelaksować, odzyskać wewnętrzną lekkość i równowagę
* chcą się wyciszyć, pobyć blisko natury, offline
* spędzić inspirujący czas w otoczeniu serdecznych kobiet
* wejść w głębszy kontakt z ciałem i emocjami
* poszukują alternatywnych sposobów w radzeniu sobie ze stresem, przemęczeniem, emocjami


PROGRAM W SZCZEGÓŁACH:
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
JOGA (HATHA I VINYASA)
Praktyka jogi z Martą napełnia ciało inteligencją i energią, a umysłowi pozwala odpocząć. Jest formą samoopieki, troski o zdrowie. To swego rodzaju świadomy relaks połączony z praktyką uważności – dotyczącej ciała, oddechu, a także myśli i emocji. Daje dobre samopoczucie, radość i witalność.
PORANNA MEDYTACJA I PRANAJAMA
Dzień rozpoczynamy medytacją, która będzie częściowo prowadzona – by pomóc nam skupić uwagę na oddechu, na ciele i na tym, co dzieje się tu i teraz; częściowo zaś zostawiamy wolną przestrzeń, by rozgościć się w ciszy. Poranki to również czas na świadome pogłębianie i ćwiczenie oddechu – praktykę pranajamy.
POPOŁUDNIOWA MEDYTACJA CHODZONA
Przed lunchem otworzymy przestrzeń dla medytacji chodzonej na świeżym powietrzu – bose stopy w kontakcie z ziemią, kultywowanie uważności, wszystkie zmysły otwarte na doświadczanie tu i teraz.
SESJA ODDECHOWA BREATHWAVE
Wyjątkowa 2,5 – godzinna sesja oparta o praktykę głębokiego oddechu połączonego – prowadzona na leżąco, przy dźwiękach pięknej muzyki. Intencją jest uwolnienie z ciała napięć, stresu i emocji, dotlenienie i rozluźnienie całego organizmu, otworzenie przestrzeni serca.
WARSZTATY AUTOMASAŻU
Prowadzone wspólnie przez Martę (praktykującą Kobido) i Weronkę (Starożytny masaż tajski) warsztaty automasażu, podczas których pokażemy Wam, jak w prosty sposób samodzielnie o siebie zadbać, poprawić krążenie płynów w organizmie i dostarczyć ciału przyjemność. 
QI GONG
Praktyka medytacyjno-ruchowa, polegająca na płynnych, delikatnych ruchach całego ciała, które są zsynchronizowane z oddechem i pozwalają na wyciszenie, rozluźnienie i doenergetyzowanie organizmu. Subtelne ćwiczenia, pomagające kultywować emocjonalną równowagę.
KOBIECY KRĄG
Każdego wieczoru usiądziemy w kobiecym kręgu, przy herbatce z ziół lub przy kakao, ciesząc się możliwością wspólnego spędzenia czasu, dzieląc się doświadczeniami, opowieściami, śpiewem. 


PROWADZĄ:
– – – – – – – – – – – –
MARTA IWANEK | nauczycielka jogi
Jako uczeń i nauczyciel odkryłam, że Joga jest formą samoopieki, troski o zdrowie, dobre samopoczucie i radość. Cieszę się, że mogę uczyć tej troski moich uczniów podczas praktyki na macie. Praktykuje jogę od 12 lat, w roli nauczyciela od 2013 roku – ukończyłam kurs nauczycielski na AWF Politechniki Częstochowskiej z zakresu rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha jogi. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę z zakresu holistycznego samorozwoju, medytacji. Szczególnie ważnym elementem każdych zajęć jest regeneracja i głęboka relaksacja, które umożliwiają niwelowanie stresu i napięć. Zwracam uwagę na pełnię, równowagę między ciałem, oddechem i umysłem. Wierzę, że joga jest nieustanną podróżą, która napełnia ciało inteligencją i energią, a umysłowi pozwala poszybować w przestworza. Poza matą spełniam się w roli mamy, uwielbiam koty i trekking. Więcej: www.mantrajoga.com

– – – – – – – – – – – – – – – –
WERONKA SACHA I charyzmatyczna trenerka świadomego, otwartego oddechu i zbalansowanego rozwoju osobistego. Facylitatorka Breathwave (conscious connected breathwork), nauczycielka jogi i starożytnego masażu tajskiego. Uczennica tabaquero z Iquitos (szereg diet roślinnych z plantas maestras). Miłośniczka tradycji i etyki Indian obu Ameryk. Przez lata mieszkała w Peru, współpracując z różnymi ośrodkami terapii holistycznych i wspierając procesy integracji psychosomatycznej wielu osób przez warsztaty grupowe i sesje indywidualne. 
Specjalizuje się w trzymaniu bezpieczniej, uzdrawiającej przestrzeni i ceremonialnego kręgu.
Z wykształcenia socjolożka; z pasji – kobieta żyjąca blisko natury, kocha autentyczność, swobodny przepływ energii i podróże. Promotorka świadomego, zaangażowanego życia oraz funkcjonowania w dobrych relacjach z otaczającym nas światem i ludźmi. Aktualnie, uczy się Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Masuje po tajsku, prowadzi zajęcia qi gong, warsztaty oddechowe, a także weekendowe wyjazdy-retreaty z praktykami wspierającymi jakość życia. Pisze bloga. Więcej: https://weronkasacha.com

GDZIE:
– – – – – – – – – – – – – – – – –
Gołębnik k. Kazimierza Dolnego (woj. lubelskie)
https://golebnikeko.pl
https://slowhop.com/pl/miejsca/golebnik.html
Gołębnik to stylowe ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne, położone wśród wzgórz i wąwozów, w jabłkowym i gruszkowym sadzie. Zbudowane w miejscu starego gospodarstwa, jedną z najbardziej ekologicznych metod stosowanych dzisiaj na świecie – w technologii ,,strawbale”. 
Znajdziecie tu ciszę i spokój, a w nocy prawdziwą ciemność. Rzeczyca to w zasadzie koniec świata, ale z Warszawy dojedziecie do nas w 2,5 godziny, a z Lublina w godzinę. To idealne miejsce aby się wyciszyć, korzystać z natury i zupełnie odciąć od internetu i telefonów. Nie ma u nas zasięgu. Zarazem od atrakcji Kazimierza Dolnego dzieli nas zaledwie 9 km.

O MASAŻACH:
– – – – – – – – – – – – – – – – –
MA-URI | Ania Żeligowska
Wg tradycji polinezyjskiej ciało ludzkie uważane jest za naczynie osobistej jaźni, gdzie znajdują się informacje o naszych potencjałach, słabościach, wzorcach emocjonalnych, przekonaniach. Ciało według tej tradycji jest tez drzwiami do wspomnień trans-pokoleniowych, które mogą mieć wpływ na nasze aktualne poczucie spełnienia i ogólnie pojęte poczucie szczęścia.
Ma-uri dociera do głębokich obszarów podświadomości do których nie mamy dostępu podczas tradycyjnej psychoterapii; pomaga w uzdrowieniu starych lęków; pomaga przypomnieć połączenie z pierwotnym stanem akceptacji i bezwarunkowej miłości.
Sesja Ma-uri jest pięknym rytuałem podczas którego osoba na stole czuje się bezpiecznie, otulona ciepłem olejku i uważnoscią praktyka. Sesja odbywa się w warunkach pełnego poszanowania intymności.
Anna Żeligowska – z wykształcenia socjolożka, filozofka. Ma-uri uczyła się w Polsce u Justyny Rychlewskiej-Suski oraz w Nowej Zelandii w Ma-uri Institute.
– – – – – – – – – – – – – – – – –
LOMI-LOMI | Eliza Baranowska
Masaż lomi-lomi wywodzi się z tradycji hawajskiej. Niektórzy nazywają go masażem miękką łapą zrelaksowanego kota. Jest to holistyczny masaż całego ciała (poza strefami intymnymi), jednoczący ciało z umysłem. Długie, płynne ruchy prowadzone dłońmi i przedramionami pobudzają energię wewnętrzną, a towarzysząca muzyka pozwala myślom odpłynąć. Ten rytuał jest tworzeniem przestrzeni akceptacji, współodczuwania i miłości, traktowaniem ciała, jak świątyni jego Ducha. Masaż ten przynosi ukojenie nie tylko mięśniom i stawom, ale również redukuje stres, uwalnia od negatywnych myśli, poprawia krążenie limfy i krwi. Lomi może wspierać realizowanie naszych intencji, pomoże w podjęciu ważnych decyzji.
– – – – – – – – – – – – – – – –
ACCESS BARS | Monika Dawidowicz
Access Bars to zabieg energetyczny polegający na subtelnym dotyku 32 punktów na głowie. W czasie zabiegu dochodzi do rozładowania ładunku elektromagnetycznego, w którym skumulowane są Twoje poglądy, przekonania, postawy, myśli, emocje czy osądy, które blokują Cię przed życiem w lekkości, radości i obfitości. 
Co jest możliwe z Access Bars ? 
– wzrost poczucia własnej wartości
-uwolnienie nagromadzonych emocji np. lęku, gniewu, strachu, które działają na nas ograniczająca 
-otworzenie się na coś, co wcześniej wydawało nam się niemożliwe 
-wspomaganie leczenia depresji, migreny, ataków paniki, stanów lękowych
-głębokie odprężenie, spokój i jasność umysłu.

INWESTYCJA W SIEBIE:
– – – – – – – – – – – – – – – – –
1390 zł – early birds – przy opłacie do 14 lutego 
1550 zł – cena regularna
Po wstępnej rezerwacji drogą e-mail otrzymasz program wyjazdu oraz informację o numerze konta do wpłaty zaliczki. Rezerwację miejsca gwarantuje wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 400 zł. 


KWOTA OBEJMUJE:
– – – – – – – – – – – – – –
+ Czterodniowy pobyt w Gołębniku – od czwartku godz. 16.00 do niedzieli godz. 12.00:
* noclegi w przestronnych, piętrowych *pokojach 2-osobowych z łazienką
* pyszne wegetariańskie jedzenie (3 posiłki dziennie
+ Program warsztatów:
* praktyka jogi (3)
* poranna medytacja i pranajama (3)
* popołudniowa medytacja chodzona (2)
* sesja oddechowa Breathwave (1)
* warsztaty automasażu (1)
* sesja qi gong (1)
* kobiecy krąg (2)
* krąg wdzięczności z kakao i mantrami (1)
Kwota nie obejmuje masaży ani pozostałych aktywności w czasie wolnym – są one opcjonalne.

HARMONOGRAM:
– – – – – – – – – – – – – – – – – –
Szczegółowy plan warsztatów zostanie wysłany osobom zainteresowanym na email

ZAPISY:
przyjmuje Weronka:
weronkasachasong@gmail.com


Elementy Masażu Tajskiego - warsztaty w Lublinie

Warsztaty podczas których nauczycie się wybranych elementów starożytnego masażu tajskiego. Podczas tej edycji skoncentrujemy uwagę na masażu dłoni, stóp, szyi, głowy i twarzy. Mało teorii, dużo wiedzy praktycznej, plus qigong i automasaż na rozgrzewkę.

 
Serdeczne zaproszenie na warsztaty podstaw starożytnego masażu tajskiego w Przestrzeni Dobra. 
Podczas tej edycji skoncentrujemy uwagę na masażu dłoni, stóp, szyi, głowy i twarzy. 
 
W PROGRAMIE:
* praktyka chi gong – osiem kawałków brokatu
* sesja automasażu
* tradycja i główne zasady starożytnego masażu tajskiego
* energetyka dotyku – jak pracować z dotykiem świadomie
* wybrane elementy klasycznego masażu tajskiego – podstawowy masaż stóp, dłoni, szyi, głowy i twarzy
* magia tradycyjnej struktury – rozpoczęcie i zakończenie rytuału.

Starożytny masaż tajski (NUAD PHAEN BORAN) to tradycyjna formuła terapeutyczna, zainicjowana 2500 lat temu przez doktora Jivaka Kumar Bhaccha. Legenda głosi, że początkowo masaż ten wykonywali wyłącznie mnisi buddyjscy jako praktykę medytacyjną, namacalną aplikację Metta Bhavana (Loving Kindness).
Jest to tradycyjny dalekowschodni rytuał oparty o dotyk, który wycisza cały organizm, przywracając go do stanu wewnętrznej harmonii.
 
Starożytny masaż tajski zwany jest JOGĄ DLA LENIWYCH. Łączy w sobie:
* elementy akupresury
* pracę na meridianach, głównych liniach energetycznych ciała
* pasywne asany jogiczne
* różnorodność technik masażu przy wykorzystaniu kciuków, palców, wnętrza dłoni, pięści, łokci i stóp.
Masaż tajski odbywa się w ubraniu, na matach i kocach rozłożonych na podłodze. 
W tej technice nie korzystamy z siły mięśni, ale z ciężaru naszego ciała.
Zarówno osoba masująca, jak i masowana doświadczają masażu tajskiego jako tańca, w którym najważniejsze są PŁYNNOŚC RUCHU, RYTM, TEMPO i KOORDYNACJA.
Dla mnie masaż tajski to przede wszystkim MEDYTACJA, która pogłębia zdolność koncentracji i umiejętność bycia w pełni tu i teraz.
 
DLA KOGO?
– dla wielbicieli wszelkich form masażu i pracy z ciałem: jogi, chi gong, tai chi, tańca free flow
– dla osób zainteresowanych świadomym dotykiem
– dla osób, które chcą zdobyć inspirację, motywację i podstawową technikę, by dać piękny masaż swoim bliskim.
 
Tradycyjny masaż tajski to sekwencja ponad 100 kroków, z których podczas tego warsztatu nauczycie się kilkunastu najprostszych elementòw, by, przy odrobinie praktyki i zaangażowania, być w stanie samodzielnie zrobić krótki masaż bliskiej osobie.
 
PROWADZI:
Weronka – charyzmatyczna trenerka świadomego oddechu; nauczycielka jogi; adeptka starożytnego masażu tajskiego. Masuje po tajsku już od 9 lat, uczy od dwóch; nadal jest to jej ulubiona forma pracy z dotykiem.
Przez 6 lat mieszkająca w Peru i współpracująca z różnymi ośrodkami terapii holistycznych, wspierając procesy integracji psychosomatycznej przez warsztaty grupowe i sesje indywidualne. Specjalizuje się w trzymaniu bezpiecznej, uzdrawiającej przestrzeni.
Z wykształcenia – socjolog ; z pasji – kobieta żyjąca blisko natury, pracująca u źródeł, kochająca przyrodę, autentyczność, swobodny przepływ energii.
Promotorka świadomego, zaangażowanego życia, poszerzania granic percepcji i tolerancji, oraz funkcjonowania w bliskich i ciepłych relacjach z otaczającym nas światem i ludźmi.

 
MIEJSCE:
Przestrzeń Dobra
Lublin, ul. Juranda 7
KIEDY
18 luty 2023 (sobota) godz. 12 – 16
INWESTYCJA:
150 PLN / os.
100 PLN – dla uczestników poprzednich edycji, którzy mają chęć popraktykować 🙂
* by zarezerwować miejsce, obowiązuje zaliczka 50 zł.
 
REZERWACJA:
fb: Weronka Sacha
e-mail: weronkasachasong@gmail.com
 
INFORMACJE PRAKTYCZNE:
Ubierz się komfortowo, w luźne, miękkie i ciepłe ubranie, załóż ciepłe skarpetki. 
Weź ze sobą zeszyt i długopis oraz butelkę wody.

Uwolnij Swój Oddech & Krąg Kakao i Pieśni

Pierwsze spotkanie to autorskie warsztaty zbudowane wokół praktyki oddechu połączonego, których intencją jest zainicjowanie autentycznej zmiany w tych obszarach naszego życia, gdzie brakuje harmonii. A drugie nasze spotkanie to krąg wdzięczności z kakao i pieśniami medycyny, prowadzony wspólnie z przyjaciółmi.

UWOLNIJ SWÓj ODDECH

Autorskie warsztaty zbudowane wokół praktyki otwartego oddechu połączonego, pogłębionej świadomości ciała i wyzwalania naturalnej ekspresji poprzez głos i ruch.

Intencją spotkania jest przypomnienie nam, kim naprawdę jesteśmy i zainicjowanie autentycznej zmiany w tych obszarach naszego życia, gdzie najbardziej brakuje harmonii.


Podczas sesji praktykujemy otwarty oddech połączony (głęboki wdech i całkowicie zrelaksowany wydech, bez pauz w cyklu oddechowym), pogłębianie świadomości ciała, jego doznań i emocji oraz wyzwalanie naturalnej, spontanicznej ekspresji poprzez głos i ruch.

Dzięki połączeniu praktyki na poziomie oddechu, ciała i dźwięku jesteśmy w stanie, w bezpiecznym kontenerze kameralnej sesji oddechowej prowadzonej jako ceremonia, uwolnić pokłady zablokowanej w ciele energii, oczyścić głowę, rozgrzać serce i otworzyć się na doświadczenie poszerzonych stanów świadomości – na pełnowymiarowe, głębokie doświadczenie prawdziwego bycia tu i teraz, i bycia tu razem.

Grupowe sesje oddechu połączonego, przeprowadzane w atmosferze ciepła, otwartości i zaufania, uświadamiają nam również, jak bardzo wszyscy jesteśmy do siebie podobni, i jak mocno jesteśmy połączeni ze sobą nawzajem.

Podczas sesji wspieram was w osiąganiu i pielęgnowaniu płynnego, głębokiego oddechu. Moją prawdziwą pasją jest utrzymywanie świetlistej, pełnej zaufania i ciepła przestrzeni, w której czujecie się bezpiecznie, by dać się poprowadzić inteligencji oddechu. Warsztatom towarzyszy piękna muzyka wzmacniająca wysoką wibrację oddechu połączonego. Korzystamy również z gamy prostych, niezawodnych narzędzi wspierających: pracy z ciałem i głosem oraz facylitacji hands-on).

DLA KOGO JEST TA PRAKTYKA:

* dla eksploratorów świadomości, ludzi ciekawych samych siebie i świata, zainteresowanych głębszymi warstwami własnego doświadczenia

* dla osób pragnących pogłębić swoją relację z ciałem, emocjami, intuicją

* dla osób poszukujących alternatywnych sposobów w radzeniu sobie ze stresem, przemęczeniem, trudnymi emocjami i chronicznymi sytuacjami zdrowotnymi

* dla poszukiwaczy naturalności, autentyczności, inspiracji, intymności z samym sobą i poczucia pogłębionych więzi z innymi ludźmi i ze światem.


Dla kogo nie jest ta praktyka:

* dla osób z zaburzeniami psychicznymi (m.in. choroba dwubiegunowa, schizofrenia, depresja)

* dla osób w trakcie terapii psychotropowej, w stanach po psychotycznych, 

* dla kobiet w ciąży i karmiących

* przy aktualnie trwających stanach ostrych i podostrych (niezależnie pourazowych czy infekcyjnych)

* dla osób z dużym nadciśnieniem i chorobami sercaKRĄG KAKAO I PIEŚNI 

Drugiego dnia, w niedzielne popołudnie, wspólnie z przyjaciółmi zapraszamy na Krąg kakao, pieśni ceremonialnych, uzdrawiających, pieśni mocy oraz mantr.

Kakao to eliksir serca, balsam dla zmęczonej duszy. Wyostrza zmysły, podnosi wibrację, odżywia ciało, rozbudza serce. 

Usiądziemy wspólnie w kręgu wokół ceremonialnego kakao, by połączyć się z naszą najjaśniejszą intencją, kultywować radość i piękno życia, przypominać sobie, od nowa i od nowa, jaka jest nasza prawdziwa natura, i coraz bardziej się w niej zakorzeniać.

W kręgu będzie można podzielić się pieśnią, zaśpiewać wspólnie, zanucić, posłuchać, lub po prostu w nim pobyć, ogrzać się jego ciepłem. 

Spotkamy się w pełnej uważności i szacunku dla siebie nawzajem, z jasną intencją, dzieląc się swoimi darami. Zaśpiewamy, by zaprosić dobre jakości do naszego życia. KIEDY:

4 luty 2023 (sobota) godz. 16.00 – 20.00

5 luty 2023 (niedziela) godz. 16.00 – 19.00

GDZIE:

CENTRUM MAKROBIOTYCZNE AKAMA

Mazańcowice

Bielsko-Biała


* Ilość miejsc jest ograniczona – prosimy o wcześniejsze zapisy – u Weronki lub u Oli Kos z Akamy


WYMIANA:

UWOLNIJ SWÓJ ODDECH – 150 – 200 zł*

KRĄG KAKAO – 100-150 zł*

CAŁOSĆ 2 dni – 250 – 300 zł*

* ruchoma skala – w zależności od tego ile czujesz, że chcesz ofiarować.


Jeżeli nie jesteś w stanie pozwolić sobie na tę kwotę, a chcesz wziąć udział w warsztatach, skontaktuj się z nami.

* Weź ze sobą butelkę wody lub termos.

* Załóż wygodne, ciepłe, przyjemne ubranie.

* W ramach wzajemnej troskliwości, proszę przyjdź na warsztaty wyłącznie jeśli jesteś w 100% zdrowa/zdrowy. 

My wszyscy po prostu prowadzimy się nawzajem do Domu… 

Jeżeli chcesz
zapisać się na warsztaty

Zapraszam do kontaktu